Żarnowiec Agroturystyka Pomorskie - pokoje i noclegi blisko morza - Czymanówka w Czymanowie - kwatera - Wczasy na wsi             

Pokoje "Czymanówka"

koło Żarnowca
Gmina Gniewino
woj.pomorskie

Kontakt:
tel. kom: +48 600 544 773

samtomek@wp.pl

Obiekt Całoroczny
ilość miejsc
noclegowych: 16Atrakcje turystyczne w gminie Gniewino

Strzebielinko (kaszb. Strzébiélënko) - wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino. Część obszaru gminy stanowi niezwykle malownicze Pobrzeże Kaszubskie. Mała odległość od wybrzeża Bałtyku (ok. 18 km), malownicze krajobrazy nad jeziorami Żarnowieckim, Salińskim, Dąbrze, Czarnym oraz Choczewskim oraz piękno lasów kuszą wszystkich pragnących znaleźć się w miejscu zacisznym, czystym i spokojnym.

Jezioro Żarnowieckie atrakcyjny obszar, uchodzący za jedno z najpiękniejszych i najbardziej obfitujących w ryby jezior północnych Kaszub. Stanowi wyjątkowe miejsce do uprawiania wszelkich sportów wodnych. Zapraszamy na Rejsy po jeziorze Żarnowieckim szybką łodzią motorową „Parana” oraz Statkiem wycieczkowym „Nadolanin”

Zagroda Gburska i Rybacka w Nadolu tradycyjna XIX-wieczna, kaszubska zagroda wiejska. W obrębie zagrody znajduje się zespół bogato wyposażonych budynków odtwarzających warunki życia i pracy dawnej kaszubskiej rodziny.
 

Gminny Ośrodek Turystyki i Sportu, w którym mieści się m. in. nowoczesna sala widowiskowo-kinowa na 170 osób oraz bowling.

Kryta Pływalnia o długości 25 m i głębokości 180-120 cm, 6 torów, jacuzi, sauna fińska, solarium oraz bar.

Spływ kajakowy rzeką Piaśnicą z jeziora Żarnowieckiego do Bałtykuna na zachód od Dębek (obszar rezerwatu przyrody Piaśnickie Łąki). Czas spływu około 2 godzin. Trasa łatwa, malownicza, kończy się na wspaniałej plaży w Dębkach.

Kompleks „Kaszubskie Oko” z Wieżą Widokową im. Jana Pawła II w Gniewinie. Chcąc spojrzeć z lotu ptaka na Jezioro Żarnowieckie i Morze Bałtyckie, okoliczne lasy i pola proponujemy Wieżę Widokową o wysokości 44 m wznoszącą się 160 m n.p.m. Z tarasu widokowego podziwiać można niecodzienne widoki. Teren otaczający składa się z elementów układających się w kształt wielkiego oka. Właśnie stąd wzięła się nazwa całego kompleksu - "Kaszubskie Oko". W jego skład wchodzą: wyposażone w 18 stanowisk pole do mini-golfa, plac zabaw w postaci „Statku Piratów”, ścieżka zdrowia, umieszczone w plenerze pole szachowe oraz wypożyczane w sezonie naszym milusińskim samochodziki akumulatorowe i restauracja.


 Copyright 2011, Pokoje Czymanówka, All Rights Reserved
Agroturystyka